4-ro fazowa dieta Dukana

4-ro fazowa dieta Dukana

W dzisiejszych czasach coraz ciężej jest znaleźć zdrowe i skuteczne diety. Jeszcze ciężej jest odkryć dietę, która nie tylko skutecznie zapobiega efektowi yo-yo, ale także, która ochroni nas od złego samopoczucia i zmęczenia. Jeżeli uważasz, że idealna dieta nie istnieje, to się mylisz i na pewno nie słyszałeś o dieta Dukana. Wiec jeśli właśnie postanowiłeś zrzucić zbędne kilogramy i na zawsze poprawić swoja figurę, dowiedz się więcej o tej sprawdzonej metodzie.

Dieta ta została opracowana przez francuskiego doktora Pierre’a Dukana i rozpowszechniona przez mieszkankę Kanady w 2000, która opublikowała post na forum opisując zadowolenie i ogromna skuteczność diety. Był to początek niezwyklej przygody, którą stworzyła społeczność wspomagających się w schudnięciu i ustabilizowaniu wagi kobiet. Dzisiaj o diecie Dukana słyszymy na najbardziej znanych forach, blogach i stronach internetowych. Jest to także pierwsza dieta internetowa oferującą indywidualny coaching, dzięki któremu zrzucenie zbędnych kilogramów jest bezpieczne, szybkie i łatwe.

Podczas rejestracji, należy wypełnić specjalny formularz, w którym opisuje się wszystkie najważniejsze dane dotyczące wagi, wzrostu, i rodzinnych problemów zdrowotnych. Na podstawie odpowiedzi, ustalany jest czas i sposób osiągnięcia idealnej lub właściwej wagi (w zależności która jest najbardziej realistyczna do osiągnięcia przez Ciebie). Właściwa waga według doktora Dukana, reprezentuje historie wagi dla poszczególnej osoby i jest ona ta, która utrzymuje się przez dłuższy okres czasu.

Aby osiągnąć i utrzymać właściwą wagę, należy dopasować się do następujących czterech faz, które są ustalane indywidualnie dla każdej osoby. Faza Ataku - dająca natychmiastowe rezultaty, Naprzemienna - aby osiągnąć właściwą wagę, Utrwalania - aby zapobiec efektowi odskoku i Stabilizacji - definitywna i niezwykle ważna, trwa cale życie. Etapy te należy przenieść do swojego codziennego życia i sposobu jedzenia. Wymienione fazy są podstawa funkcjonowania metody Dukana i osiągnięcia celu. Dodatkowo, doctor Dukan opracował listę 100 dozwolonych produktów spożywczych, które można spożywać bez ograniczeń. Zawiera ona 72 produkty pochodzenia zwierzęcego oraz 28 produktów pochodzenia roślinnego. Na dzień dzisiejszy istnieje ponad 800 przepisów do wypróbowania i jest ona nieustannie poszerzana.

Internetowy coaching doktora Dukana zapewnia indywidualną opiekę i rady na każdy etap, dzięki któremu utrata wagi nie jest jedynie tymczasowa. Dokładnie opisuje przebieg całego procesu i z góry informuje jaka wagę osiągniemy. Tym sposobem jesteśmy świadomi naszego celu i chroni nas to przed rozczarowaniem. Jednakże przez cale cztery fazy, nie należy zapomnieć o ćwiczeniach, które zapewniają wzmocnienie i ochronę dla naszego organizmu, a także szczęśliwe dotarcie do celu.

Dieta Na Zdrowo

Dieta Na Zdrowo

Skuteczna i zdrowa - dieta jogurtowa Skuteczna i zdrowa - dieta jog...

Chcesz zdrowo schudnąć? Koniecznie przeczytaj o diecie jogur...

Peganizm – na czym polega? Peganizm – na czym polega?

Czy dieta pegańska rzeczywiście zapobiega chorobom cywilizac...

Komentarze

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i otrzymuj jako pierwszy informacje o promocjach i nowościach!